Найдивніші традиції королівської сім'ї Британії
У кожної сім'ї є традиції, яким вона слідує. Іноді оточуючим можуть здатися якісь моменти дивними або смішними, але для членів цієї сім'ї вони будуть нести глибокий сенс.

І ще більш цікаво йде справа з Британською королівською родиною, адже їх звичаї мають багатовікову історію:

По-перше, в свій день народження представники королівської сім'ї найчастіше беруть вихідний - тобто вони не планують офіційні виходи в світ.

Крім того, в Віндзорі вважають за краще не відзначати дні народження публічно.

Віндзори вітають один одного в соцмережах. Так, представникам королівської сім'ї заборонено вести особисті акаунти, але це не означає, що вони не можуть написати привітання на адресу іменинника з офіційної сторінки в інстаграме або твіттері

Жінкам з королівської сім'ї категорично заборонено сидіти, закинувши ногу на ногу. Жінки зобов'язані тримати коліна разом, а якщо це надто напружує ноги, дозволяється схрестити щиколотки і нахилити коліна в сторону.

За словами колишнього дворецького принца Чарльза, королівські дами сидять, нахиливши ноги в сторони, щоб «захистити свою скромність».

Жінкам з королівської сім'ї наказують спускатися по сходах, тримаючи підборіддя паралельно землі, а руки з боків. Від них також потрібно завжди позувати, тримаючи підборіддя в одному і тому ж паралельному положенні.

Кроме того, тільки заміжні жінки можуть носити діадеми.
Тест на знання англійської мови визначить, з якого рівня Вам слід почати Ваше навчання.
Пройдіть тест та отримаєте безкоштовне пробне заняття!
Який рівень знань англійської мови, на Вашу думку, Ви вже маєте?