Метод Фейнмана для вивчення іноземних мов
Річард Фейнман - видатний американський фізик, який без перебільшення змінив світ. Він брав участь в розробці ядерної бомби, і був лауреатом Нобелівської премії з фізики.
Однак, він створив свій спосіб вивчення будь-якої теми і закріплення інформації, що прекрасно підходить для вивчення іноземних мов.

Почніть з написання розповіді про тему яка вас цікавить, для дитини, де є поясніть все особливості правил і часів в англійській мові.

Важливо уявити дитину, яка зовсім не знає англійської, щоб спробувати пояснити йому тему. Умовно метод можна розділити на 3 прості кроки.

1. Запишіть правило англійської мови на листку, і спробуйте текстом пояснити його. Однак не забувайте, що ви пояснюєте його дитині, тому намагайтеся використовувати прості слова, і розписувати кожен крок максимально деталізовано. Так ви зможете більш глибоко зрозуміти сенс правила, і вловити логіку його побудови, адже вам доведеться максимально просто його пояснювати.

2. Описавши всю тему, ви зможете чітко зрозуміти де у вас є прогалини в знаннях. Адже, під час розповіді ви могли щось забути, або описати логіку побудови правила не зовсім зрозуміло. Зрозумівши, де в ваших знань вузькі місця, ви можете чітко визначити в якому напрямку вам рухатися, і які теми потребують поліпшення.

3. Коли ви доповнили текст знаннями яких вам не вистачало, перечитайте розповідь ще раз, бажано вголос. Потім приберіть з розповіді все зайве, що тільки ускладнює її. Якщо ж розповідь досі складний і заплутаний, то вам треба прододжать покращувати знання англійської. А якщо вам все зрозуміло, то спробуйте прочитати її дитині, і дізнатися, чи дійсно ви все так доступно описали. Так ви не тільки поліпшите свої знання, а й передавати їх молодому.
Ресурс: https://yolo-study.com/ru/articles/metod-feinmana-abo-iak-lehko-vyvchyty-pravyla-anhliiskoi-movy
Тест на знання англійської мови визначить, з якого рівня Вам слід почати Ваше навчання.
Пройдіть тест та отримаєте безкоштовне пробне заняття!
Який рівень знань англійської мови, на Вашу думку, Ви вже маєте?