Перегляд серіалів - один із способів вивчення англійської мови
FRIENDS:THE REUNION
Що об'єднує майже всіх студентів англійської? Факт того, що, напевно, кожен з нас хоч раз дивився Friends, щоб вивчити англійську.

20 травня в мережі з'явився трейлер спецвипуску з возз'єднанням акторів шоу. Епізод вийшов на екрани 27 травня, його вже можна подивитися в оригіналі! Ми можемо спостерігати, як зірки Дженніфер Еністон, Кортні Кокс, Ліза Кудроу, Метт Леблан, Меттью Перрі та Девід Швіммер повертаються на оригінальний знімальний майданчик культової комедії «Сцена 24» на студії Warner Bros і обговорюють улюблені моменти 10-річної роботи.
Після фінального епізоду самого улюбленого серіалу 90-х про групу з 6 кращих друзів, які за 10 років ефіру стали і нам близькими людьми, декорації розібрали мало не за один день. Численні шанувальники серіалу довгий час просили про добавку, незважаючи на те що історія прийшла до логічного завершення, а ми продовжували стежити за долями акторів і сподіватися на те, що зможемо ще раз побачити їх усіх разом в одній кімнаті. І ось в 2021 році декорації серіалу відновили з точністю до найменших деталей, щоб Фібі, Росс, Рейчел, Чендлер, Моніка і Джоуї разом з нами змогли увійти в річку ностальгії, згадати найкращі моменти з шоу, поділитися своїми переживаннями і взяти реванш у Квіза, в якому дівчинки одного разу програли свою квартиру хлопчикам.
Тест на знання англійської мови визначить, з якого рівня Вам слід почати Ваше навчання.
Пройдіть тест та отримаєте безкоштовне пробне заняття!
Який рівень знань англійської мови, на Вашу думку, Ви вже маєте?