Список найцікавіших подкастів про англійську мову
Puzzle English
Розумій англійську на слух!

Це онлайн-сервіс, призначений для самостійного вивчення англійської мови.

Тут ви знайдете міні-ігри, вправи для поповнення словникового запасу, діалоги з віртуальним співрозмовником, книги і відео, авторські та дитячі курси.

На сайті і в додатку є подкасти для будь-якого рівня. Вони розподілені за рівнями складності, тем і категорій (діалоги з носієм мови, Daily English, Phrasal Verbs і багато іншого).

Можна вибрати подкаст з акценту: доступні записи носіїв мови з британським, американським і австралійським вимовою. Аудіо супроводжується текстом, до кожного подкасту дається список слів, які можуть здатися учневі складними
Ще один досить корисний і інформативний подкаст Voice of America.

Найголовніша його цінність в тому, що всі спікери говорять в досить зручному темпі: нешвидко, щоб ви встигали розуміти кожне слово. «Голос Америки» можна порівняти з новинним каналом: актуальні світові події, новітні досягнення науки і техніки, сучасні тренди, здоров'я і спосіб життя і багато-багато іншого.

Посилання : Voice of America

Самий відомий : TED

Ideas worth spreading (Ідеї, які варто поширювати) - головний слоган подкасту дійсно відображає його суть. Наука, суспільство, колаборації, здоров'я, природа, наше спільне майбутнє та ін., - просто нескінченний ресурс для самоосвіти.

Буде дивно, якщо на цьому майданчику ви не знайдете щось до душі.

Працювати з ним одне задоволення, тому що можна включити субтитри, щоб простіше сприймати говорить.

Посилання: TED
Тест на знання англійської мови визначить, з якого рівня Вам слід почати Ваше навчання.
Пройдіть тест та отримаєте безкоштовне пробне заняття!
Який рівень знань англійської мови, на Вашу думку, Ви вже маєте?